Nimesildid

Nimesildid

Nimesildid on näiteks töötajate nimedega sildid, firma nimega sildid või toodete nimedega sildid.

Sildid võivad olla näiteks autojuhtide nimesildid kabiinidesse,

Reg märk helkur kleebisega

Reg märk helkur kleebisega veoautojuhi märk 25.00 eur

Silt lapsevankrile lapse nimega

Silt lapsevankrile lapse nimega ja FC Barcelona logoga  10.00 eur

teenindustöötajate rinnasildid ja rinnamärgid või nimesildid konverentsidel ja messidel osalemiseks – mis kinnitatakse riiete külge või lauale.

Samuti võib nimesilte teha näiteks koduloomadele – kassidele ja koertele – plastikust või plekist tahvlite peale.

Nimed võivad olla siltidega tähistatud ka erinevatel ruumidel – büroodel ja osakondadel või astustel – näiteks söögikohtadel, ka suuremate hoonete korpustel on erinevad nimed.

Puidust nimesildid.

Väiksematest hoonetest on nimelised näiteks talu nimesildid, mida tihtipeale tehakse puidust ja freesimise meetodil. Nendele siltidele saab teha ka kinnitamise konstruktsioonid või jalad alla ning neid saab teha nii ühepoolsetena kui kahepoolsetena.

Puidust sildid saab üle värvida ja immutada ning kasutada saab erinevaid puu liike.

Talu silte saab teha ka ebastandardse mõõduga ja erikujulisi.

 Metallist nimesildid.

Metallist nimesildid võivad olla tehtud pleki peale, alumiiniumkattega plaadi peale või päris rauast ja muudest metallisdest. Tavaliselt pannakse metallist plaadi peale kas lõigatud kleebisähed või freesitakse tekst ja logod metalli pinna sisse.

Millest sõltub nimesiltide hind.

Nimesiltide hind sõltub peamiselt siltide mõõtudest, suurusest ja ka kasutatavast materjalist. Metallist materjalid – nagu alumiinium, on üldiselt veidi kallimad kui plastiku kasutamise korral.

Silte saab teha kleebistega ja ka graveerituna – graveeritud sildid on üldiselt kallimad kui kleebistega tehtud nimesildid. Graveerimise puhul on siltidele ka selleks spetsiaalsed materjalid, mis on mõeldud graveeritud siltide tegemiseks ja mille puhul tekstid ja logod graveeritakse materjali sisse.

Lisaks sõltub siltide hind ka kogustest.

Küsi lisaks nimesiltide kohta:

 

    Email

    Küsimus